Chaloupky se nacházejí na samotě v klidné horské vísce Roudnice uprostřed Krkonošského národního parku s úžasným výhledem do okolí a především na protilehlé Benecko. Necelých 800 m od objektu je oblíbený Ski areál Aldrov ve Vítkovicích. V zimně nabízí mírné svahy s čtyřsedačkovou lanovkou „Prezidentský expres“ a K2 snowpark Jizerka. Pro relax na běžkách jsou připraveny udržované běžkařské stopy pro výlety po okolí či túry do hor.

Zatím jsme pro Vás připravili pronájem podkrovní části chalupy „SLÁVKA“ s vlastním vchodem, pro 6-8 osob a nově zrekonstruovanou chaloupku „SLÁVEK“, která nabízí příjemné ubytování  pro 6-9 osob a stojí v těsné blízkosti chalupy „SLÁVKA“.

Uvnitř chalupy „SLÁVKA“ se nachází apartmán se třemi pokoji, ke kterým náleží vybavená kuchyňka a koupelna s WC. Celý apartmán je určen pro 6 až 8 osob. Jedna ložnice je dvoulůžková s možností přistýlky a druhá ložnice je čtyřlůžková. V obývacím pokoji s krbem je rozkládací gauč a TV.

Vytápění apartmánu – ústřední vytápění a v obývacím pokoji krb na dřevo dotvářející příjemnou atmosféru horské chaloupky. Dřevo na topení v krbu je připraveno v místnosti proti obývacímu pokoji.

Sousední SLÁVEK“ nabízí ve vstupním podlaží společenský pokoj s krbovými kamny, vybavenou kuchyňkou, jídelním stolem, pohodlným gaučem a patrovou palandou pro odpočinek zmožených ratolestí či hlasitějších nocležníků. Dále je tu nová koupelna s WC a sprchovým koutem. V podkroví jsou 2 pokoje a samostatný záchod. V jednom pokoji je manželská postel a v druhém jsou 2 postele s možností 2 přistýlek. 

V  obou chalupách platí ZÁKAZ KOUŘENÍ.

WiFi zdarma.

Kuchyňka je vybavená lednicí s mrazáčkem, elektrickým sklokeramickým sporákem, mikrovlnnou troubou, nádobím, šlehačem, mixérem, rychlovarnou konvicí.

Krámek s potravinami a smíšeným zbožím byl bohužel od 1.3.2023 zrušen a je tedy nutno počítat s nákupem v Jilemnici nebo Vrchlabí. Restaurace jsou v přilehlých obcích – Křížlice, Vítkovice, Jestřabí nebo při výletu na Rezek nebo Dvoračky.

Pro vycházky po lese máte nachystaný košík na houby. V zimně je připravena lyžárna.

Doporučujeme vzít si s sebou přezůvky a ručníky.

Vaši zvířecí mazlíčci jsou také vítaní – jen je třeba o tom informovat předem (chaloupky střeží hodná fenka).

MAPA ZDE